FPHU
[ kontakt ] [ mapa serwisu ]

ULTRACOAT P920 2K

Dwuskładnikowy podkład w dyspersji wodnej, o bardzo niskiej emisji lotnych substancji organicznych (VOC), nie zawierający NMP, przeznaczony do posadzek drewnianych.

Zastosowanie:
przygotowanie tradycyjnych posadzek drewnianych, zarówno tych wstępnie przeszlifowanych, jak i tych wymagających naprawy.
Ultracoat P920 2K charakteryzuje się dobrymi właściwościami kryjącymi i tworzy szczelną warstwę izolacyjną. Jest łatwy w nanoszeniu i szlifowaniu. Redukuje problemy związane z nakładaniem się warstw.
Zastosowanie Ultracoat P920 2K nie powoduje nieestetycznych przebarwień drewna, nawet w przypadku odmian z dużą zawartością taniny (dąb, drewno tekowe itp.). Jest więc szczególnie polecany do odmian „trudnych”, które pod wpływem tradycyjnych preparatów ciemnieją lub zmieniają barwę w kierunku czerwieni. Ultracoat P920 2 K, dzięki wysokiej zawartości suchej masy, zastosowany w kombinacji z dwuskładnikowym lakierem wodnym Ultracoat P925, pozwala na wykonanie powłoki lakierniczej w dwóch warstwach. W przypadku zastosowania jednoskładnikowego lakieru wodnego Ultracoat P915 zaleca się wykonanie powłoki lakierniczej w trzech warstwach.

Opakowania:
zestawy 6 l (składnik A składnik B).


« powrót

W ofercie

  • podłogi - parkiety, deski podłogowe, mozaiki, podłogi warstwowe
  • tarasy - z drzewa krajowego, europejskiego i egzotycznego
  • chemia - kleje, lakiery, oleje, pasty i impregnaty do tarasów
  • listwy - drewniane lite, drewniane fornirowane, mdf
  • maszyny parkieciarskie - profesjonalne cykliniarki firmy Lagler i Deva