FPHU
[ kontakt ] [ mapa serwisu ]

OSMO

004-016 Chroni, konserwuje i upiększa drewniane tarasy oraz meble ogrodowe z bangkirai, iroko, cedru, koto, teaku, jodły, mahoniu, massaranduby, modrzewia i daglezji zielonej. Osmo Specjalny Olej do Drewna to jedwabiście matowa powłoka o naturalnym odcieniu. Po aplikacji powierzchnia drewna staje się gładka, łatwa w pielęgnacji oraz hydrofobowa i odporna na brud.

więcej »

Powłoka antypoślizgowa, bazująca na oleju – większe bezpieczeństwo dla Państwa rodziny!

więcej »

( 7200 ) Bezbarwna lazura do wewnętrznych powierzchni drewnianych jedwabiście matowa z filtrem UV zapobiegającym naturalnemu żółknięciu liściastych i iglastych gatunków drewna .

więcej »

700-729, 900, 903, 905, 1415 Powłoka do wykończenia zewnętrznych powierzchni drewnianych półprzezroczysta - jedwabiście-matowa. Zabezpieczenie przeciwko siniźnie, gniciu i pleśni.

więcej »

4001, 4002 Impregnat WR Aqua firmy Osmo jest bezbarwnym środkiem do stosowania na stolarkę na zewnątrz. Zapobiega i chroni drewno przed gniciem i insektami.

więcej »

( 3032 lub 3062 ) Bezbarwna powłoka do wykończenia drewna wewnątrz pomieszczeń - 3032 jedwabisty połysk i 3062 matt. By żyć zdrowo.

więcej »

( 3232 lub 3262 ) Bezbarwna powłoka do wykończenia drewna wewnątrz pomieszczeń - 3232 jedwabisty połysk i 3262 matt. Woski Twardy Olejny RAPID ( 3232 lub 3262 ) posiada krótszy czas schnięcia pomiędzy warstwami ( 4 godziny ).

więcej »

(1101) Szlachetne gatunki drewna twardego jak np. jatoba, wenge, merbau, zawierają substancje oleiste, które czynią je bardziej odporne na działanie szkodników i zapobiegają sinicy i gniciu. Ze względu na ich skład i twardość mogą one pochłaniać tylko niewielką ilość substancji.

więcej »

( 3101, 3111, 3123, itd. ) Do wykończenia wewnętrznych powierzchni drewnianych - przezroczysty lub półprzeźroczysty, jedwabiście-matowa formuła barwienia drewna ( pozostawia widoczny rysunek usłojenia drewna ).

więcej »

( 3112, 3115, 3116, itd. ) Nietransparentny Wosk Twardy Olejny Kryjący firmy Osmo jest powłoką rozwiniętą specjalnie dla nowoczesnych, kolorowych, drewnianych projektów wnętrz. Powoduje zachowanie naturalnych cech drewna, jest odporny na wodę, ścieranie, a także na środki chemiczne używane w gospodarstwie domowym.

więcej »

Jest wysoce skutecznym koncentratem czyszczącym specjalnie opracowanym do łatwego usuwania zielonego nalotu (oraz podobnych naturalnych zanieczyszczeń) z malowanych i niemalowanych powierzchni drewna, również ze żłobień i pęknięć. Nie wymaga skrobania.

więcej »

pierwszy (1-11) ostatni

W ofercie

  • podłogi - parkiety, deski podłogowe, mozaiki, podłogi warstwowe
  • tarasy - z drzewa krajowego, europejskiego i egzotycznego
  • chemia - kleje, lakiery, oleje, pasty i impregnaty do tarasów
  • listwy - drewniane lite, drewniane fornirowane, mdf
  • maszyny parkieciarskie - profesjonalne cykliniarki firmy Lagler i Deva